KONST / Litografier / Litografier 12994225
nr 1299 4225
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografier, 2 st, Signerad, numrerad 350-upplaga. Motivet: 30x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:55:57
100 kr
150 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg